Styrelse 2019


Vill du kontakta hela styrelsen:    styrelse@aphc.se


Internationell representant:   Pia Witterborn


SAAHR representanter:   Anneli Werelius, Jull Hedgren, Linda Öhgren, suppleant Martin Hedgren

   


Revisor:    Ingemar Hörnefeldt 

     

Revisorsuppleant: Jan Höglund                     


Valberedning:       Anneli Thörnblom, Tidaholm och Linda Öhgren, Ulricehamn



Känner du någon dom är intresserad eller vill du själv jobba aktivt i föreningen så skicka ett meddelande !

valberedning@aphc.se



Ordförande: Anita Ek, Sävsjö                        anita@aphc.se


Vice ordf: Jill Hedgren, Dalum                      jill@aphc.se         


Sekreterare: Ellinor Ericsson, Landsbro      ellionor@aphc.se


Kassör: Pia Witterborn, Gällstad                  pia@aphc.se


Ledamot: Pernilla Silfvén; Hyssna                 pernilla@aphc.se